Увага! Зміна тарифів!

Шановні абоненти INTC, повідомляємо, що у зв’язку з підвищенням рівня інфляції, збільшенням тарифів на енергоносії, тарифів на оренду електричних опор, оплати фонду праці, оплати за міжнародне сполучення, ми змушені перерахувати собівартість тарифів до ринкових показників і з 01.10.2020 діючі тарифи припинять свою дію, всіх буде переведено на тарифи автоматично. За бажанням, Ви можете перейти на інший тариф, подавши заявку до контакт-центру або у офісі компанії. 


 

Читать дальше

Увага Акція !!!

 Умови дії акції розповсюджується для мешканців, які проживають у м.Комарно.  

Договір складається на 24 міс. – підключення та перепідключення - БЕЗКОШТОВНЕ.  

Тарифи:  30мбіт/с - 100 грн/міс., 50мбіт/с - 130 грн/міс., 100мбіт/с - 150 грн/міс. 


Детальна інформація за телефоном 098-70-000-53 (тарифікація дзвінків згідно з тарифами оператора зв’язку).

 

Читать дальше

АКЦІЇ:

 Умови дії акції розповсюджується для мешканців, які проживають у населених пунктах: c.Артищів та с.Мавковичі, за наявності технічної можливості.  Договір складається на 24 міс. –  підключення та перепідключення -  безкоштовне. 

 Детальна інформація за телефоном 098-70-000-53 (тарифікація дзвінків згідно з тарифами оператора зв’язку).

Читать дальше

Акція - Завершена.

УВАГА !!! РОЗІГРАШ. ВЕСНА - ЧАС ПОДАРУНКІВ. Детальніше про умови розіграшу за посиланням:  https://www.facebook.com/intc.gorodok.3

Читать дальше

Акція - Завершена.

Акція ІНТЕРНЕТ + ТВ + wifi 

**Термін проведення акції – з 01.12.2018 до 1.03.2019. Акція діє для фізичних осіб, нових та існуючих абонентів компанії «INTC».

Умови дії акції розповсюджується для мешканців багатоквартирних будинків, які проживають у населених пунктах: м.Городок та смт.В.Любінь, за наявності технічної можливості.  Договір складається на 24 міс. – вартість підключення 1 грн.  Абоненту надається в оренду WI-FI за 1 грн./міс. (гарантійний термін роутера – 1 рік). Після закінчення дії договору роутер переходить у власність абонента. 

Перших 6 міс абонент отримує тариф – до 50мбіт/с за 49.99грн./міс. Вже з 7-го місяця абонент який був на тарифному плані – за 49.99грн./міс. – автоматично переходить на тариф – до 50мбіт/с за 110 грн./міс


Детальна інформація за телефоном 098-70-000-53 (тарифікація дзвінків згідно з тарифами оператора зв’язку).


Читать дальше

БЕЗКОШТОВНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ІНТЕРНЕТУ М.ГОРОДОК
Якщо Ви проживаєте в місті Городку та хочете отримати високошвидкісний інтернет, підключіться та отримайте підключення до мережі Інтернет БЕЗКОШТОВНО + отримайте МЕГА ПОДАРУНОК - 2 МІСЯЦІ без абонплати !              Для більш детальної і інформації звертайтесь в центр обслуговування 

 абонентів за телефонами: (098) 70000 53, (098) 7000054

Читать дальше

Акція - Продовжено до 2020 року.

  1)  Якщо Ви проживаєте в багатоквартирному будинку та хочете отримати швидкісний інтернет, підключіться в період з 10.12.2016 до                       2020 року та отримайте підключення до мережі Інтернет БЕЗКОШТОВНО
  2)  Для абонентів, які бажають переключитися з інших провайдерів, додатково 3 місяці безкоштовного інтернету. Для більш детальної і                     інформації звертайтесь в центр обслуговування абонентів за телефонами: (098) 70000 53, (098) 7000054.

Читать дальше

Увага !

   Шановні абоненти,  повідомляємо, що з 1 січня 2015 року вступають нові умови надання послуг, а саме відповідно до "Розділ 3", "пункт 3.12" договору про надання телекомунікаційних послуг, а саме: 

           3.12. Про зміну переліку, змісту, вартості та умов надання телекомунікаційних послуг Оператор повинен повідомити Абонентів не менше ніж за сім днів,                               шляхом опублікування даної інформації на офіційному сайті Оператора. Ця вимога не поширюється на випадки, коли зміни не залежать від Оператора                       і не можуть бути ним передбачені.   

Внесено зміни у "Розділ 5",  "пункт 5.1" , "підпункт 7" викладено у новій редакції:

              7)  Призупинити споживання послуг за даним Договором не менше ніж на 1 (один) місяць та не більше ніж на 3 (три) місяці, завчасно сповістивши про своє                     бажання Оператора рекомендованим листом з повідомленням про вручення адресату чи передачею письмової заяви уповноваженому представнику                         Оператора. Після закінчення встановленого строку, Абоненту без повідомлення буде продовжено надання послуг за умовами згідно обраного                                         Абонентом тарифного плану. За призупинку споживання послуг стягується щомісячна плата "за призупинку" згідно діючих тарифів. Несвоєчасне                                   внесення абонентної плати не позбавляє Абонента від оплати за кожен наступний календарний місяць згідно обраного Абонентом тарифного плану.

Читать дальше